Motto
"ALBO ODNAJDZIEMY DROGĘ ALBO JĄ ZBUDUJEMY" - HANNIBAL

Historia Meridium

enova365

Od 2002 roku współpracujemy z krakowską firmą Soneta jako Autoryzowany Partner,
w zakresie sprzedaży i wdrażania nowoczesnego, zintegrowanego systemu do wspomagania zarządzania klasy MSP/ERP enova365.

We wrześniu 2008 roku otrzymaliśmy tytuł enovator 2008 potwierdzający naszą bliską współpracę z firmą Soneta oraz zaangażowanie na polu wdrażania rozwiązań opartych o system enova365.

Jako Autoryzowany Partner enova365 bierzemy czynny udział w rozbudowaniu systemu oraz wymianą doświadczeń w celu jak najlepszego dostosowania systemu do potrzeb klientów, jesteśmy częścią społeczności Partnerów enova365 oraz bierzemy udział w szkoleniach podnosząc wciąż kwalifikacje. Przeprowadzamy wdrożenia i serwis oprogramowania w całej Polsce (zdalnie) a także fizycznie na terenie woj. małopolskiego.

Specjalizujemy się we wdrożeniach ERP w średnich, małych oraz mikro firmach w modułach: Handel, CRM, Serwis, Kadry i płace, Księgowość, Projekty, Środki trwałe,
posiadamy szeroki wachlarz doświadczenia w wielu branżach, obsługujemy także biura rachunkowe.
Odwiedź naszą wizytówkę na oficjalnej stronie enova365 – kliknij tutaj

Euroticket

Meridium.EuroticketW październiku 1996 podpisaliśmy kontrakt z firmą Transmission na dystrybucję i wdrażanie komputerowego systemu sprzedaży biletów autobusowych w komunikacji międzynarodowej poprzez Internet „Euroticket”, w oparciu o nowatorską technologię ASP (Application Service Provider).

Naszymi klientami byli min. tacy znani przewoźnicy jak: Sindbad, Orland, Radtur, Aga-Tur, Windgasse Reisen, Comfort Lines. W 1997 roku wraz z kontynuacją podjętych działań w kraju, wdrażaliśmy system „Euroticket” we Włoszech i Niemczech.

 

Początki

Meridium.R32BoxMeridium sp. z o.o. narodziła się w 1997 roku na bazie działającej od 1993 roku spółki cywilnej. W tym okresie zajmowaliśmy się głównie dystrybucją, wdrażaniem i szkoleniem w zakresie systemów informatycznych działających na platformie nowoczesnego systemu operacyjnego DR Multiuser DOS oraz IMS Real/32. W systemy te zaopatrzyliśmy Bank PKO BP w całym kraju sprzedając ok.1500 licencji i szkoląc ok. 300 administratorów.

Nasze doświadczenie w zakresie systemu operacyjnego IMS Real/32, zaowocowało współpracą z niemiecką firmą TeleData GmbH będącą producentem systemu typu SCADA (Supervisory Control and Data Aquisition).

System ten wdrażaliśmy w Niemczech, Czechach i na Słowacji u takich klientów jak:

Stadtwerke Düsseldorf,
Sumperk-Prerov,
Ostarvskie Vodarni.Kontakt

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą

Najnowsza wersja enova365 : 2401.4.8

aby ją pobrać skontaktuj się z naszą firmą lub przejdź do zakładki „Wdrożenia”

Nowości :

  • module Kadry Płace:

·         Podstawa zasiłku Dostosowaliśmy dopełnianie wynagrodzenia pomniejszonego z tytułu siły wyższej i wliczanie wynagrodzenia z tytułu siły wyższej do podstawy zasiłku do aktualnej interpretacji opublikowanej na stronach ZUS.

·         Deklaracje ZUS Usystematyzowaliśmy wybór KEDU podczas generowania deklaracji ZUS Z-3 oraz ZUS Z-3a.

Szczegółowy opis do wersji znajdziecie Państwo w ulotkach:

·         https://download.enova.pl/ulotka/official/2401/0.0/index.html

Meridium Spółka z o.o.
31-261 Kraków, ul. Wybickiego 7
tel. 12 632-68-29
email: biuro@meridium.pl
NIP: 945-17-80-950

Pracujemy w godzinach:
Pon – Pt: 9:00 – 17:00