Motto
"ALBO ODNAJDZIEMY DROGĘ ALBO JĄ ZBUDUJEMY" - HANNIBAL

Wdrożenia

Referencje klientów:

Novmar Sp.z o.o. Control Process Sp. z o.o. 3Line Sp. z o.o.
referencje novmar      referencje CP      referencje 3line

Studium przypadku / Case study:

CS Supober    CS carSolutions

Wdrożenia:


Kaps Sp. z o.o.

Kaps Sp. z o.o.

Firma Kaps Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji obuwia, komfortowych wkładek, sznurowadeł, akcesoriów i towarów dla profesjonalistów z sektora usług szewskich. System enova w firmie Kaps został zakupiony w 2009 roku. Zakres wdrożenia obejmował dział handlowo-magazynowy, księgowość, kadry i płace. W ramach dostosowania systemu do potrzeb klienta wykonaliśmy wiele dedykowanych wydruków, raportów oraz mechanizmów weryfikacyjnych, oprogramowaliśmy mechanizm importu zamówień z Amazon oraz wymianę dokumentów zamówień i wydań z magazynu wg potrzeb systemów odbiorców, wdrożyliśmy system rachunków wirtualnych i import przelewów masowych. Na szczególna uwagę zasługuje dostosowanie enova do wymiany dokumentów handlowych EDI z sieciami handlowymi poprzez platformę ECOD.


Novmar

Novmar

Novmar jest firmą handlowo-produkcyjną założoną w 1990 roku, specjalizującą się w kompleksowym wykonawstwie, remontowaniu i serwisie obiektów przemysłowych. Jest cenionym specjalistą w takich branżach jak: energetyka, przemysł celulozowo-papierniczy, przemysł paszowy, przemysł kruszyw, recycling szkła. Swoje realizacje ma nie tylko na terenie Europy, ale również w Afryce, Ameryce Południowej i Azji.

W firmie Novmar został wdrożony system enova365, który obejmował takie moduły jak: Kadry i Płace, Księga Handlowa, Księga Inwentarzowa, Handel, Delegacje, Projekty oraz Opis analityczny.

Wdrożenie obejmowało między innymi:
– Zmodyfikowanie wzorów wydruków dokumentów oraz schematów księgowań
– Implementację naliczania wypłat dla pracowników oddelegowanych za granicę wg wydziałów, powiazanie wydziału z realizowanym projektem.
– Automatyczne tworzenie formularzy (A1, EKUZ) dla pracowników oddelegowanych do pracy za granicę
– Ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej z wydrukiem pocztowej książki nadawczej.

 

Team Polska


Team Polska jest częścią międzynarodowej grupy Team International powstałej w Belgii w 1980 roku. Firma od początku swej działalności zajmuje się importem sprzętu gospodarstwa domowego, a od kilku lat z wielkim sukcesem klimatyzatorów. Oferta Team International systematycznie, z roku na rok, poszerza się. Dotyczy to również polskiego oddziału grupy, który idąc wzorem zachodnich partnerów powiększa asortyment o nowe typy klimatyzatorów.

W firmie wdrożono system enova365, moduły Księga Handlowa i Handel.

Międzynarodowy charakter działalności firmy Team Polska wymagał między innymi dostosowania formatu wystawianych dokumentów (faktury, WZ-ki) do wymagań kontrahentów zagranicznych. Oczekiwania klienta obejmowały również stworzenie niestandardowych analiz i sprawozdań dotyczących sprzedaży (struktury i rentowności produktów), kosztów, czy wyników osiąganych przez przedstawicieli handlowych.

W związku z koniecznością przekazywania faktur wystawianych przez TEAM dla sieci hipermarketów (REAL, MAKRO) w formie elektronicznej EDI poprzez platformę internetową ECOD firmy COMARCH, nasza firma wykonała rozszerzenie programu enova realizujące taką funkcjonalność. Faktury mogą być przygotowywane poprzez przekształcanie zamówień spływających z systemu ECOD, co znakomicie oszczędza czas poświęcany na ręczne wystawianie faktur oraz eliminuje ewentualne błędy popełniane przez operatorów.

 

Skalski i Skalski

Skalski i Skalski

SKALSKI I SKALSKI Sp. z o.o. została założona w 2000 roku i świadczy usługi audytorskie, księgowe, doradztwo podatkowe. Dzięki jakości świadczonych usług i zatrudniając wysoko wykwalifikowanych pracowników spółka stale sie rozwija.
W spółce wdrożono system enova365, księga handlowa, kadry i płace, księga inwentarzowa. Charakter branży w jakiej oscyluje spółka miała duży wpływ na wybór oprogramowania dla swoich potrzeb. Możliwości jakie daje enova w porównaniu z innymi pokrewnymi programami utwierdziły przekonanie o właściwym wyborze. Profesjonalizm wdrożenia i szkoleń z naszej strony zaowocował dalszymi zamówieniami od firm współpracujących z Skalski i Skalski.

 

Berkano

Berkano

Firma Berkano jest firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją materiałów wspierających sprzedaż i promocję tj. standy, ekspozytory, stojaki, bilonownice, podajniki, stoiska ekspozycyjne i targowe oraz wyposażenia sklepów firmowych.

W firmie Berkano wdrożono system enova365 – moduł Handel.

Specyficzny profil działalności firmy wymagał wprowadzenia niestandardowych rozwiązań, co umożliwia system enova. Mianowicie wykorzystany został mechanizm cech, służący do opisywania dodatkowych informacji, umożliwiających sortowanie danych oraz tworzenie raportów niezbędnych z punktu widzenia prowadzonej przez firmę Berkano działalności.

 

Polfeed Sp. z o.o.

Polfeed

Firma Polfeed powstała w 2004 roku i od początku działalności zajmuje się produkcją i dystrybucją komponentów paszowych i spożywczych, głównie suszy owocowych.

System enova365 – moduły Księgowość, Handel, Kadry i Płace – został wdrożony w 2004 roku.

Właściwe wdrożenie systemu oraz profesjonalne przeszkolenie pracowników obsługujących system bez problemów sprostało oczekiwaniom właścicieli firmy – w szczególności chodzi o gospodarkę magazynową i prowadzenie oraz dokumentację procesów produkcyjnych. Zagadnienie to zostało rozwiązane poprzez zbudowanie nowych obiegów dokumentów typu PW-RW, właściwych dla danego etapu produkcji, zaimplementowanie szeregu cech opisujących procesy oraz identyfikujące zasoby magazynowe podczas nich powstałe. System uzupełniono również o dodatkowe raporty i wydruki spełniające specjalne potrzeby klienta.

Kancelaria Usług Finansowych

Kancelaria Usług Finansowych

Kancelaria Usług Finansowych S.C. jest firmą posiadającą dziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, przygotowaniu rozliczeń podatkowych oraz zarządzaniu finansami związane głównie ze spółkami kapitałowymi.
W Kancelarii Usług Finansowych S.C. wdrożyliśmy takie moduły jak: Płace, Księga Handlowa, Książka Podatkowe, Analizy wielowymiarowe.

W związku z charakterem prowadzonej działalności program enova365 w pełni spełnił kryteria jakie oczekiwali właściciele. Dodatkową jakość wniósł moduł Analiz pozwalający na dokładniejsze i pełniejsze przedstawianie raportów i wskaźników na potrzeby klienta.

Wkrótce dodamy opisy kolejnych wdrożeń wykonanych przez naszą firmę.Kontakt

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą

Najnowsza wersja enova365 : 2401.4.8

aby ją pobrać skontaktuj się z naszą firmą lub przejdź do zakładki „Wdrożenia”

Nowości :

  • module Kadry Płace:

·         Podstawa zasiłku Dostosowaliśmy dopełnianie wynagrodzenia pomniejszonego z tytułu siły wyższej i wliczanie wynagrodzenia z tytułu siły wyższej do podstawy zasiłku do aktualnej interpretacji opublikowanej na stronach ZUS.

·         Deklaracje ZUS Usystematyzowaliśmy wybór KEDU podczas generowania deklaracji ZUS Z-3 oraz ZUS Z-3a.

Szczegółowy opis do wersji znajdziecie Państwo w ulotkach:

·         https://download.enova.pl/ulotka/official/2401/0.0/index.html

Meridium Spółka z o.o.
31-261 Kraków, ul. Wybickiego 7
tel. 12 632-68-29
email: biuro@meridium.pl
NIP: 945-17-80-950

Pracujemy w godzinach:
Pon – Pt: 9:00 – 17:00